Skip to content

soft skills

Hoe vaak neem je de tijd om je collega’s beter te leren kennen? Waarschijnlijk wil je dit wel heel graag, maar vind je op de een of andere manier nooit het juiste moment om samen te zitten met je collega’s, de business wereld achter je te laten en elkaars persoonlijkheden in detail te ontdekken.

Hier zijn drie belangrijke redenen waarom soft skills centraal zouden moeten staan in een voorspoedige werkcultuur.

Teamwork maakt de droom waar

Een teamspeler zijn is zelden een gave die zomaar door Moeder Natuur meegegeven wordt. Als je je bedrijf naar een hoger niveau wilt tillen, is uitstekende samenwerking tussen je werknemers cruciaal. Hoewel hun technische vaardigheden essentieel zijn, zijn hun soft skills meer dan alleen maar de kers op de taart. Ze maken echt het verschil door de kloof tussen collega’s te overbruggen en een hecht teamgevoel te bevorderen.

Empathie, zelfbewustzijn, sociale vaardigheden… Dat zijn de “real deal” als het gaat om het vormen van een geweldig team dat respect heeft voor ieders persoonlijkheid.

Persoonlijk Leiderschap is het nieuwe sexy

Veel mensen associëren het woord “leider” met het woord “team” terwijl in werkelijkheid geen team nodig is om je leiderschapsvaardigheden te ontwikkelen en te stimuleren. Integriteit, invloed, visie, moed… Het begint allemaal bij jou.

Tijd vinden om diep in jezelf te duiken, is het grootste geschenk dat je jezelf en anderen kunt geven. Het is belangrijk om te verduidelijken dat dit niet gaat om jezelf egoïstisch op de voorgrond te plaatsen; het gaat erom dat je zowel je sterke punten als verbeterpunten weet te omarmen. Deze zelfverkenning is essentieel voor effectief leiderschap, een belangrijk onderdeel van een succesvolle organisatie.

Echtheid boven schijn

Werken aan je soft skills met je collega’s gaat over het tonen van je ware zelf op het werk. Sommige mensen geloven nog steeds dat ze twee verschillende personen kunnen zijn in hun leven: het type “werk-als-een-baas-en-draag-een-pak” en het type “enkel-familie-en-vrienden”. De waarheid is dat we nooit moeten proberen onszelf in twee personen te verdelen. En aan degenen die het proberen, zou ik vragen: waar ben je bang voor?

Het gaat niet langer om “fake it until you make it”, maar eerder om een mindset van “go real or go home”. Laten we allemaal authentiek en kwetsbaar zijn onder elkaar, voor een realistische en verrijkende werkomgeving.

Hoe werkt het bij Novutech

Bij Novutech bevorderen we actief de integratie van soft skills in onze werkcultuur omdat we geloven dat het essentieel is voor ons team om oprecht verbinding te maken. We creëren speciale momenten zodat iedereen elkaar beter kan leren kennen, want effectieve samenwerking gebeurt niet toevallig; het vereist inspanning. Daarom leggen we de nadruk op de ontwikkeling van zowel technische als soft skills, waardoor collega’s elkaar beter begrijpen en een echt teamgevoel ontwikkelen dat het succes van ons bedrijf stimuleert.

Wat leiderschap betreft, hanteren we een unieke aanpak. We moedigen onze medewerkers aan om zichzelf te ontdekken, niet alleen als teamleden maar ook als leiders. We waarderen eigenschappen zoals eerlijkheid, invloed, visie en moed, en geloven dat persoonlijke groei niet alleen de persoon ten goede komt, maar ook het hele bedrijf.

Bij Novutech waarderen we authenticiteit boven schijn. We moedigen ons team aan om zichzelf te zijn en te vragen: ‘Wat weerhoudt je ervan authentiek te zijn?’ We omarmen een houding van ‘be real or go home’ en koesteren openheid en oprechtheid op de werkvloer, waardoor een omgeving ontstaat waarin iedereen kan gedijen.

Onze toewijding gaat verder dan louter woorden. We voorzien ons team van praktische tools zoals teambuildingactiviteiten en trainingssessies om soft skills zoals communicatie en stressmanagement te ontwikkelen. We moedigen ook peer feedback en evaluaties aan, want bij Novutech is het niet alleen een idee; het is wat we doen.

Laten we doorgaan met verbindingen te leggen, het groei te stimuleren en een werkplek te creëren waar iedereen vrijelijk zijn soft skills kan uiten en ontwikkelen. Want bij Novutech bouwen we aan ons succes door te investeren in zowel technische als soft skills.

Geschreven door Clémentine Dinsart, Talent Coördinator & Trainer bij Novutech

Our SuiteSolution Intercompany Pack within NetSuite

NetSuite artikelen

March 06 2024

soft skills Hoe vaak neem je de tijd om je collega's beter te leren kennen? Waarschijnlijk wil je dit wel heel graag, maar vind je op de een of andere manier nooit het juiste moment om samen te zitten met je collega's, de business wereld achter je te laten en elkaars persoonlijkheden in detail te ontdekken.

Hier zijn drie belangrijke redenen waarom soft skills centraal zouden moeten staan in een voorspoedige werkcultuur.

Teamwork maakt de droom waar

Een teamspeler zijn is zelden een gave die zomaar door Moeder Natuur meegegeven wordt. Als je je bedrijf naar een hoger niveau wilt tillen, is uitstekende samenwerking tussen je werknemers cruciaal. Hoewel hun technische vaardigheden essentieel zijn, zijn hun soft skills meer dan alleen maar de kers op de taart. Ze maken echt het verschil door de kloof tussen collega's te overbruggen en een hecht teamgevoel te bevorderen. Empathie, zelfbewustzijn, sociale vaardigheden... Dat zijn de "real deal" als het gaat om het vormen van een geweldig team dat respect heeft voor ieders persoonlijkheid.

Persoonlijk Leiderschap is het nieuwe sexy

Veel mensen associëren het woord "leider" met het woord "team" terwijl in werkelijkheid geen team nodig is om je leiderschapsvaardigheden te ontwikkelen en te stimuleren. Integriteit, invloed, visie, moed... Het begint allemaal bij jou. Tijd vinden om diep in jezelf te duiken, is het grootste geschenk dat je jezelf en anderen kunt geven. Het is belangrijk om te verduidelijken dat dit niet gaat om jezelf egoïstisch op de voorgrond te plaatsen; het gaat erom dat je zowel je sterke punten als verbeterpunten weet te omarmen. Deze zelfverkenning is essentieel voor effectief leiderschap, een belangrijk onderdeel van een succesvolle organisatie.

Echtheid boven schijn

Werken aan je soft skills met je collega's gaat over het tonen van je ware zelf op het werk. Sommige mensen geloven nog steeds dat ze twee verschillende personen kunnen zijn in hun leven: het type "werk-als-een-baas-en-draag-een-pak" en het type "enkel-familie-en-vrienden". De waarheid is dat we nooit moeten proberen onszelf in twee personen te verdelen. En aan degenen die het proberen, zou ik vragen: waar ben je bang voor? Het gaat niet langer om "fake it until you make it", maar eerder om een mindset van "go real or go home". Laten we allemaal authentiek en kwetsbaar zijn onder elkaar, voor een realistische en verrijkende werkomgeving.

Hoe werkt het bij Novutech

Bij Novutech bevorderen we actief de integratie van soft skills in onze werkcultuur omdat we geloven dat het essentieel is voor ons team om oprecht verbinding te maken. We creëren speciale momenten zodat iedereen elkaar beter kan leren kennen, want effectieve samenwerking gebeurt niet toevallig; het vereist inspanning. Daarom leggen we de nadruk op de ontwikkeling van zowel technische als soft skills, waardoor collega's elkaar beter begrijpen en een echt teamgevoel ontwikkelen dat het succes van ons bedrijf stimuleert. Wat leiderschap betreft, hanteren we een unieke aanpak. We moedigen onze medewerkers aan om zichzelf te ontdekken, niet alleen als teamleden maar ook als leiders. We waarderen eigenschappen zoals eerlijkheid, invloed, visie en moed, en geloven dat persoonlijke groei niet alleen de persoon ten goede komt, maar ook het hele bedrijf. Bij Novutech waarderen we authenticiteit boven schijn. We moedigen ons team aan om zichzelf te zijn en te vragen: 'Wat weerhoudt je ervan authentiek te zijn?' We omarmen een houding van 'be real or go home' en koesteren openheid en oprechtheid op de werkvloer, waardoor een omgeving ontstaat waarin iedereen kan gedijen. Onze toewijding gaat verder dan louter woorden. We voorzien ons team van praktische tools zoals teambuildingactiviteiten en trainingssessies om soft skills zoals communicatie en stressmanagement te ontwikkelen. We moedigen ook peer feedback en evaluaties aan, want bij Novutech is het niet alleen een idee; het is wat we doen. Laten we doorgaan met verbindingen te leggen, het groei te stimuleren en een werkplek te creëren waar iedereen vrijelijk zijn soft skills kan uiten en ontwikkelen. Want bij Novutech bouwen we aan ons succes door te investeren in zowel technische als soft skills. Geschreven door Clémentine Dinsart, Talent Coördinator & Trainer bij Novutech
Read more

Integratie van Tagetik met NetSuite: een geïntegreerde Oplossing voor Financiële Consolidatie

NetSuite artikelen

March 06 2024

soft skills Hoe vaak neem je de tijd om je collega's beter te leren kennen? Waarschijnlijk wil je dit wel heel graag, maar vind je op de een of andere manier nooit het juiste moment om samen te zitten met je collega's, de business wereld achter je te laten en elkaars persoonlijkheden in detail te ontdekken.

Hier zijn drie belangrijke redenen waarom soft skills centraal zouden moeten staan in een voorspoedige werkcultuur.

Teamwork maakt de droom waar

Een teamspeler zijn is zelden een gave die zomaar door Moeder Natuur meegegeven wordt. Als je je bedrijf naar een hoger niveau wilt tillen, is uitstekende samenwerking tussen je werknemers cruciaal. Hoewel hun technische vaardigheden essentieel zijn, zijn hun soft skills meer dan alleen maar de kers op de taart. Ze maken echt het verschil door de kloof tussen collega's te overbruggen en een hecht teamgevoel te bevorderen. Empathie, zelfbewustzijn, sociale vaardigheden... Dat zijn de "real deal" als het gaat om het vormen van een geweldig team dat respect heeft voor ieders persoonlijkheid.

Persoonlijk Leiderschap is het nieuwe sexy

Veel mensen associëren het woord "leider" met het woord "team" terwijl in werkelijkheid geen team nodig is om je leiderschapsvaardigheden te ontwikkelen en te stimuleren. Integriteit, invloed, visie, moed... Het begint allemaal bij jou. Tijd vinden om diep in jezelf te duiken, is het grootste geschenk dat je jezelf en anderen kunt geven. Het is belangrijk om te verduidelijken dat dit niet gaat om jezelf egoïstisch op de voorgrond te plaatsen; het gaat erom dat je zowel je sterke punten als verbeterpunten weet te omarmen. Deze zelfverkenning is essentieel voor effectief leiderschap, een belangrijk onderdeel van een succesvolle organisatie.

Echtheid boven schijn

Werken aan je soft skills met je collega's gaat over het tonen van je ware zelf op het werk. Sommige mensen geloven nog steeds dat ze twee verschillende personen kunnen zijn in hun leven: het type "werk-als-een-baas-en-draag-een-pak" en het type "enkel-familie-en-vrienden". De waarheid is dat we nooit moeten proberen onszelf in twee personen te verdelen. En aan degenen die het proberen, zou ik vragen: waar ben je bang voor? Het gaat niet langer om "fake it until you make it", maar eerder om een mindset van "go real or go home". Laten we allemaal authentiek en kwetsbaar zijn onder elkaar, voor een realistische en verrijkende werkomgeving.

Hoe werkt het bij Novutech

Bij Novutech bevorderen we actief de integratie van soft skills in onze werkcultuur omdat we geloven dat het essentieel is voor ons team om oprecht verbinding te maken. We creëren speciale momenten zodat iedereen elkaar beter kan leren kennen, want effectieve samenwerking gebeurt niet toevallig; het vereist inspanning. Daarom leggen we de nadruk op de ontwikkeling van zowel technische als soft skills, waardoor collega's elkaar beter begrijpen en een echt teamgevoel ontwikkelen dat het succes van ons bedrijf stimuleert. Wat leiderschap betreft, hanteren we een unieke aanpak. We moedigen onze medewerkers aan om zichzelf te ontdekken, niet alleen als teamleden maar ook als leiders. We waarderen eigenschappen zoals eerlijkheid, invloed, visie en moed, en geloven dat persoonlijke groei niet alleen de persoon ten goede komt, maar ook het hele bedrijf. Bij Novutech waarderen we authenticiteit boven schijn. We moedigen ons team aan om zichzelf te zijn en te vragen: 'Wat weerhoudt je ervan authentiek te zijn?' We omarmen een houding van 'be real or go home' en koesteren openheid en oprechtheid op de werkvloer, waardoor een omgeving ontstaat waarin iedereen kan gedijen. Onze toewijding gaat verder dan louter woorden. We voorzien ons team van praktische tools zoals teambuildingactiviteiten en trainingssessies om soft skills zoals communicatie en stressmanagement te ontwikkelen. We moedigen ook peer feedback en evaluaties aan, want bij Novutech is het niet alleen een idee; het is wat we doen. Laten we doorgaan met verbindingen te leggen, het groei te stimuleren en een werkplek te creëren waar iedereen vrijelijk zijn soft skills kan uiten en ontwikkelen. Want bij Novutech bouwen we aan ons succes door te investeren in zowel technische als soft skills. Geschreven door Clémentine Dinsart, Talent Coördinator & Trainer bij Novutech
Read more

Item Substitution

NetSuite artikelen

March 06 2024

soft skills Hoe vaak neem je de tijd om je collega's beter te leren kennen? Waarschijnlijk wil je dit wel heel graag, maar vind je op de een of andere manier nooit het juiste moment om samen te zitten met je collega's, de business wereld achter je te laten en elkaars persoonlijkheden in detail te ontdekken.

Hier zijn drie belangrijke redenen waarom soft skills centraal zouden moeten staan in een voorspoedige werkcultuur.

Teamwork maakt de droom waar

Een teamspeler zijn is zelden een gave die zomaar door Moeder Natuur meegegeven wordt. Als je je bedrijf naar een hoger niveau wilt tillen, is uitstekende samenwerking tussen je werknemers cruciaal. Hoewel hun technische vaardigheden essentieel zijn, zijn hun soft skills meer dan alleen maar de kers op de taart. Ze maken echt het verschil door de kloof tussen collega's te overbruggen en een hecht teamgevoel te bevorderen. Empathie, zelfbewustzijn, sociale vaardigheden... Dat zijn de "real deal" als het gaat om het vormen van een geweldig team dat respect heeft voor ieders persoonlijkheid.

Persoonlijk Leiderschap is het nieuwe sexy

Veel mensen associëren het woord "leider" met het woord "team" terwijl in werkelijkheid geen team nodig is om je leiderschapsvaardigheden te ontwikkelen en te stimuleren. Integriteit, invloed, visie, moed... Het begint allemaal bij jou. Tijd vinden om diep in jezelf te duiken, is het grootste geschenk dat je jezelf en anderen kunt geven. Het is belangrijk om te verduidelijken dat dit niet gaat om jezelf egoïstisch op de voorgrond te plaatsen; het gaat erom dat je zowel je sterke punten als verbeterpunten weet te omarmen. Deze zelfverkenning is essentieel voor effectief leiderschap, een belangrijk onderdeel van een succesvolle organisatie.

Echtheid boven schijn

Werken aan je soft skills met je collega's gaat over het tonen van je ware zelf op het werk. Sommige mensen geloven nog steeds dat ze twee verschillende personen kunnen zijn in hun leven: het type "werk-als-een-baas-en-draag-een-pak" en het type "enkel-familie-en-vrienden". De waarheid is dat we nooit moeten proberen onszelf in twee personen te verdelen. En aan degenen die het proberen, zou ik vragen: waar ben je bang voor? Het gaat niet langer om "fake it until you make it", maar eerder om een mindset van "go real or go home". Laten we allemaal authentiek en kwetsbaar zijn onder elkaar, voor een realistische en verrijkende werkomgeving.

Hoe werkt het bij Novutech

Bij Novutech bevorderen we actief de integratie van soft skills in onze werkcultuur omdat we geloven dat het essentieel is voor ons team om oprecht verbinding te maken. We creëren speciale momenten zodat iedereen elkaar beter kan leren kennen, want effectieve samenwerking gebeurt niet toevallig; het vereist inspanning. Daarom leggen we de nadruk op de ontwikkeling van zowel technische als soft skills, waardoor collega's elkaar beter begrijpen en een echt teamgevoel ontwikkelen dat het succes van ons bedrijf stimuleert. Wat leiderschap betreft, hanteren we een unieke aanpak. We moedigen onze medewerkers aan om zichzelf te ontdekken, niet alleen als teamleden maar ook als leiders. We waarderen eigenschappen zoals eerlijkheid, invloed, visie en moed, en geloven dat persoonlijke groei niet alleen de persoon ten goede komt, maar ook het hele bedrijf. Bij Novutech waarderen we authenticiteit boven schijn. We moedigen ons team aan om zichzelf te zijn en te vragen: 'Wat weerhoudt je ervan authentiek te zijn?' We omarmen een houding van 'be real or go home' en koesteren openheid en oprechtheid op de werkvloer, waardoor een omgeving ontstaat waarin iedereen kan gedijen. Onze toewijding gaat verder dan louter woorden. We voorzien ons team van praktische tools zoals teambuildingactiviteiten en trainingssessies om soft skills zoals communicatie en stressmanagement te ontwikkelen. We moedigen ook peer feedback en evaluaties aan, want bij Novutech is het niet alleen een idee; het is wat we doen. Laten we doorgaan met verbindingen te leggen, het groei te stimuleren en een werkplek te creëren waar iedereen vrijelijk zijn soft skills kan uiten en ontwikkelen. Want bij Novutech bouwen we aan ons succes door te investeren in zowel technische als soft skills. Geschreven door Clémentine Dinsart, Talent Coördinator & Trainer bij Novutech
Read more